Wielt Äert Land oder Regioun.

Close
0 Item(s)

Pluggable Kabel

Recommandéiert Hiersteller

Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
- Amphenol ICC, enger Ofdielung vun Amphenol, gouf duerch den Ausbau vun Amphenol FCI (AFCI) an Amphenol IT Communications Products (AITC) aus dem Januar 2017 gegrënnt. Den neien Amphenol ICC Divisiounen besteet aus den folgenden Amphenol-Gruppen: Amphenol FCI, Amphenol Amphenol High Speed ​​Interco......Detailer
3M
- 3M bitt innovativ Léisunge fir d'Elektronikindustrie an ass e führende Produktiounspresident vu Verbindungsléisungen fir Bord a Bord, Drahtbrett, Backplane- an Input / Output (I / O) Applikatiounen. Dëst beinhaltéiert 3M ™ Wiremount Isolatiounsaach Kontakt (IDC) Connectoren, Mini Delta Ribbon (MDR......Detailer
Samtec, Inc.
ass e weltwäiten Produzent vu P.C. Verbandniveau verbënnt. De Samtec ass e globalen Hersteller vun enger breeder Line vun elektronesche Verbindungsléisungen, dorënner Mikro-Pannen- an Bordsystemer (op .100 ", 2 mm, 0,050", 1 mm, 0,8 mm, .635 mm, .5 mm , a. 4 mm Pech), High-Speed ​​Mezzanine-Systeme,......Detailer
Finisar Corporation
- Finisar Corporation (NASDAQ: FNSR) ass e global Technologie Leader fir Glasfaser Subsysteme a Komponenten déi High-Speed-Stëmmen, Videoen an Datenkommunikatioune fir Telekommunikatioun, Vernetzung, Lagerung, drahtlos a Kabel TV Applikatiounen erlaben. Fir 25 Joer huet Finisar kritesch Optike Techn......Detailer
  • FCBN425QB1C50 FCBN425QB1C50 Finisar Corporation Beschreiwung:CABLE ASSY QSFP28 M-M 50M
  • FCBN414QB1C15 FCBN414QB1C15 Finisar Corporation Beschreiwung:CABLE OPT 4X10GBPS QSFP 15M
  • FCBND12CD1CX0 FCBND12CD1CX0 Finisar Corporation Beschreiwung:CABLE OPT 12X12.5GBPS CXP 100M
  • FCBN425QP1C50 FCBN425QP1C50 Finisar Corporation Beschreiwung:CABLE OPT 4X25G OMNI-PATH QSFP C
Affinity Medical Technologies - a Molex company
- Als e führende globalen Zesummeliewen mat elektroneschen Mitexen ass de Molex op d'Entwerft an innovativ Léisungen konzentréiert, déi kritesch ass fir Produkter, déi praktesch all Walk vu Liewen berühren. Eisen Portefeuille gehéieren zu de gréissten vun de weltwäite Länner mat iwwer 100.000 Produk......Detailer
  • 0745470410 0745470410 Affinity Medical Technologies - a Molex company Beschreiwung:X4 SATA M CBL ASSY - 0.5M KEY 7
  • 0745461611 0745461611 Affinity Medical Technologies - a Molex company Beschreiwung:16X PCIE CBL ASSY - 0.5M
  • 0745470106 0745470106 Affinity Medical Technologies - a Molex company Beschreiwung:X4 SAS CABLE ASSY - 6M KEY 2 4
  • 0745470202 0745470202 Affinity Medical Technologies - a Molex company Beschreiwung:X4 SAS CABLE ASSY - 2M KEY 4 6
Agastat Relays / TE Connectivity
- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), formell Tyco Electronics, ass e weltgréisste Technologiegeescht mat 12 Milliarden Dollar. Eis Konnektivitéit an Sensor Léisungen sinn essentiell an der haut ëmmer méi verbonne Welt. Mir kooperéieren mat Ingenieuren op transforméiert hir Konzepter an Créatiounen & ......Detailer
  • 1902480-1 1902480-1 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:CABLE ASSY XFP MALE-MALE 170MM
  • 2142969-3 2142969-3 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:CABLE ASSY, MICRO SFP+ TO MICRO
  • 2123603-8 2123603-8 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:30M, 14G QSFP, ETHERNET, PARALIG
3,223 related products
10097144-15R070HLF
10097144-15R070HLF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: SATA 15P PWR CABLE
Op Lager: 91062 pcs
Download:
RFQ
FCBN425QB1C50
FCBN425QB1C50
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: CABLE ASSY QSFP28 M-M 50M
Op Lager: 101 pcs
Download: FCBN425QB1C50.pdf
RFQ
1902480-1
1902480-1
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: CABLE ASSY XFP MALE-MALE 170MM
Op Lager: 4072 pcs
Download: 1902480-1.pdf
RFQ
10110818-2020HFLF
10110818-2020HFLF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: 30AWG SFP+CABLE ASSY
Op Lager: 4790 pcs
Download: 10110818-2020HFLF.pdf
RFQ
6A22-A0441-004.0-0
6A22-A0441-004.0-0
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 4M
Op Lager: 4950 pcs
Download: 6A22-A0441-004.0-0.pdf
RFQ
5602-44-0142A-000
5602-44-0142A-000
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: SATA 3.0 ST-ST LATCH 30AWG 1.0M
Op Lager: 22249 pcs
Download: 5602-44-0142A-000.pdf
RFQ
6A11-A0141-019.0-0
6A11-A0141-019.0-0
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: AOC SFP+ 10G 1CH LSZH OM2+ 19M
Op Lager: 5936 pcs
Download: 6A11-A0141-019.0-0.pdf
RFQ
ICD150GVP2410-05
ICD150GVP2410-05
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: CXP AOC 150GBPS 5M
Op Lager: 5228 pcs
Download: ICD150GVP2410-05.pdf
RFQ
FCBN414QB1C15
FCBN414QB1C15
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: CABLE OPT 4X10GBPS QSFP 15M
Op Lager: 273 pcs
Download: FCBN414QB1C15.pdf
RFQ
1410-P-11-00-1.00
1410-P-11-00-1.00
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: CABLE TWINAX/FLAT/SFP+ 30AWG/1M
Op Lager: 2040 pcs
Download: 1410-P-11-00-1.00.pdf
RFQ
10120707-4010HLF
10120707-4010HLF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: MINI-SAS HD
Op Lager: 1416 pcs
Download: 10120707-4010HLF.pdf
RFQ
FCF8-20-01-L-140.0-S
FCF8-20-01-L-140.0-S
Produzenteuren: Samtec, Inc.
Beschreiwung: FCF8 CABLE ASSEMBLY
Op Lager: 467 pcs
Download:
RFQ
10115399-4SB3131LF
10115399-4SB3131LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: IVDR SATA C ASSY
Op Lager: 6342 pcs
Download:
RFQ
10123401-2040LF
10123401-2040LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: CONN RCPT SAS R/A
Op Lager: 5461 pcs
Download: 10123401-2040LF.pdf
RFQ
5602-33-0142A-500
5602-33-0142A-500
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: HI ROUTABLTY INTRNAL SATA CBL AS
Op Lager: 24096 pcs
Download: 5602-33-0142A-500.pdf
RFQ
EPLSP-E-019-0750
EPLSP-E-019-0750
Produzenteuren: Samtec, Inc.
Beschreiwung: EPLSP CABLE ASSEMBLY EPLSP CONNE
Op Lager: 830 pcs
Download: EPLSP-E-019-0750.pdf
RFQ
FCBND12CD1CX0
FCBND12CD1CX0
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: CABLE OPT 12X12.5GBPS CXP 100M
Op Lager: 4299 pcs
Download: FCBND12CD1CX0.pdf
RFQ
FCF8-20-01-L-09.00-S
FCF8-20-01-L-09.00-S
Produzenteuren: Samtec, Inc.
Beschreiwung: FCF8 CABLE ASSEMBLY
Op Lager: 3296 pcs
Download:
RFQ
PCIEC-098-0300-EC-EM-P
PCIEC-098-0300-EC-EM-P
Produzenteuren: Samtec, Inc.
Beschreiwung: PCI EXPRESS JUMPERS
Op Lager: 4333 pcs
Download: PCIEC-098-0300-EC-EM-P.pdf
RFQ
0745470410
0745470410
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: X4 SATA M CBL ASSY - 0.5M KEY 7
Op Lager: 3685 pcs
Download: 0745470410.pdf
RFQ
FCF8-20-01-L-07.90-S
FCF8-20-01-L-07.90-S
Produzenteuren: Samtec, Inc.
Beschreiwung: FCF8 CABLE ASSEMBLY
Op Lager: 3319 pcs
Download:
RFQ
FCF8-10-01-L-03.93-S
FCF8-10-01-L-03.93-S
Produzenteuren: Samtec, Inc.
Beschreiwung: FCF8 CABLE ASSEMBLY
Op Lager: 4878 pcs
Download:
RFQ
0745461611
0745461611
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: 16X PCIE CBL ASSY - 0.5M
Op Lager: 513 pcs
Download: 0745461611.pdf
RFQ
5602-34-0142A-000
5602-34-0142A-000
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: HI ROUTABLTY INTRNAL SATA CBL AS
Op Lager: 21577 pcs
Download: 5602-34-0142A-000.pdf
RFQ
6A22-A0441-016.0-0
6A22-A0441-016.0-0
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: QSFP-QSFP QDR 4CH LSZH OM2+ 16M
Op Lager: 5500 pcs
Download: 6A22-A0441-016.0-0.pdf
RFQ
SSFPP-P02M0-1
SSFPP-P02M0-1
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: CBL SFP+ 10G GENERIC 2M
Op Lager: 1914 pcs
Download: SSFPP-P02M0-1.pdf
RFQ
10124108-2090LF
10124108-2090LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: CABLE ASSY
Op Lager: 5301 pcs
Download: 10124108-2090LF.pdf
RFQ
10114976-P006002LF
10114976-P006002LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: SATA SIGNAL CABLE
Op Lager: 2461 pcs
Download: 10114976-P006002LF.pdf
RFQ
10123402-2090LF
10123402-2090LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: CONN RCPT SAS R/A
Op Lager: 5394 pcs
Download: 10123402-2090LF.pdf
RFQ
10117949-3006LF
10117949-3006LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: MINI-SAS HD ASY
Op Lager: 2103 pcs
Download: 10117949-3006LF.pdf
RFQ
2142969-3
2142969-3
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: CABLE ASSY, MICRO SFP+ TO MICRO
Op Lager: 2854 pcs
Download: 2142969-3.pdf
RFQ
0745470106
0745470106
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: X4 SAS CABLE ASSY - 6M KEY 2 4
Op Lager: 4290 pcs
Download: 0745470106.pdf
RFQ
10117949-4010LF
10117949-4010LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: MINI-SAS HD ASY
Op Lager: 1286 pcs
Download: 10117949-4010LF.pdf
RFQ
10110818-5030HFLF
10110818-5030HFLF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: 24AWG SFP+CABLE ASSY
Op Lager: 2958 pcs
Download: 10110818-5030HFLF.pdf
RFQ
10116951-4015LF
10116951-4015LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: TERMINAL
Op Lager: 451 pcs
Download: 10116951-4015LF.pdf
RFQ
0745470202
0745470202
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: X4 SAS CABLE ASSY - 2M KEY 4 6
Op Lager: 5108 pcs
Download: 0745470202.pdf
RFQ
FCF8-30-01-L-07.87-S
FCF8-30-01-L-07.87-S
Produzenteuren: Samtec, Inc.
Beschreiwung: FCF8 CABLE ASSEMBLY
Op Lager: 2488 pcs
Download:
RFQ
FCBN425QP1C50
FCBN425QP1C50
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: CABLE OPT 4X25G OMNI-PATH QSFP C
Op Lager: 65 pcs
Download:
RFQ
FCBN425QD1C50
FCBN425QD1C50
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: CBL ASSY 4X25G QSFP 50M
Op Lager: 4951 pcs
Download:
RFQ
6A11-A0121-026.0-0
6A11-A0121-026.0-0
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: AOC SFP+ 10G 1CH PLEN OM2+ 26M
Op Lager: 4636 pcs
Download: 6A11-A0121-026.0-0.pdf
RFQ
10110818-4035HFLF
10110818-4035HFLF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: 26AWG SFP+CABLE ASSY
Op Lager: 2858 pcs
Download: 10110818-4035HFLF.pdf
RFQ
2123603-8
2123603-8
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: 30M, 14G QSFP, ETHERNET, PARALIG
Op Lager: 96 pcs
Download: 2123603-8.pdf
RFQ
10119446-4SB3333LF
10119446-4SB3333LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: IVDUAL CABLE
Op Lager: 4800 pcs
Download:
RFQ
6A22-A0421-021.0-0
6A22-A0421-021.0-0
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: QSFP-QSFP QDR 4CH PLEN OM2+ 21M
Op Lager: 3995 pcs
Download: 6A22-A0421-021.0-0.pdf
RFQ
10054999-N0400BULF
10054999-N0400BULF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: CONN GIG-ARRAY PLUG
Op Lager: 739 pcs
Download: 10054999-N0400BULF.pdf
RFQ
10120086-2070LF
10120086-2070LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: 500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
Op Lager: 3261 pcs
Download: 10120086-2070LF.pdf
RFQ
10114734-2020LF
10114734-2020LF
Produzenteuren: Amphenol FCI
Beschreiwung: SATA SIGNAL CABLE
Op Lager: 919 pcs
Download: 10114734-2020LF.pdf
RFQ
FCF8-20-01-L-27.60-S
FCF8-20-01-L-27.60-S
Produzenteuren: Samtec, Inc.
Beschreiwung: FCF8 CABLE ASSEMBLY
Op Lager: 2008 pcs
Download:
RFQ
3,223 related products