Wielt Äert Land oder Regioun.

Close
0 Item(s)

FTLX3871MCC51

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Bild kann Representatioun sinn. Kuckt Spezifikatioune fir Produktdetailer.

Product Overview

Part Number: FTLX3871MCC51
Fabrikant / Brand: Finisar Corporation
Produkt beschreiwung TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Datebanken: FTLX3871MCC51.pdf
RoHs Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Bourse Condition 91 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 91 pcs
Referenz Präis (An US Dollaren)
2 pcs
$345.082
Freet Iech un
Fëllt w.e.g. all erfuerderlech Felder mat Ärer Kontaktinformatioun of. Klickt " SUBMIT RFQ " mir kontaktéieren Iech kuerz per E-Mail. Oder Email eis:[email protected]
  • Zil Präis:(USD)
  • Quantitéit:
Total:$345.082

Gitt eis Är Zilpräis wann Quantitéite méi grouss sinn wéi déi ugewisen.

  • Part Number
  • Firmen Numm
  • Kontaktname
  • E-Mail
  • Noriicht

Spezifikatioune vun FTLX3871MCC51

Part Number FTLX3871MCC51 Hiersteller Finisar Corporation
Beschreiwung TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP Bleif Free Status / RoHS Status Bleif gratis / RoHS kompatibel
Quantitéit Verfügt 91 pcs Datenlabel FTLX3871MCC51.pdf
Wellenlängt 1537nm Voltage - Supply 3.3V
Serie - Aner Names 1145218
Mounting Type Pluggable, SFP+ Feuchtigkeit Sensibilitéitniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrik Standard Lead Time 6 Weeks Bleif Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detailbeschreiwung Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 11.3Gbps 1537nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+ Data Rate 11.3Gbps
Connector Type LC Duplex Applikatiounen Ethernet

Versand

★ GRATIS SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS WANN D’OFFER BEDRAG OVER 1000 USD.
(NËMMEN FIR Integréiert Circuiten, Circuit Protection, RF / IF a RFID, Optoelektronik, Sensoren, Transduceren, Transformatoren, Isolatoren, Schalteren, Relais)

FEDEX www.FedEx.com Vun $ 35,00 Basis Versandkäschten hänke vun Zone a Land of.
DHL www.DHL.com Vun $ 35,00 Basis Versandkäschten hänke vun Zone a Land of.
UPS www.UPS.com Vun $ 35,00 Basis Versandkäschten hänke vun Zone a Land of.
TNT www.TNT.com Vun $ 35,00 Basis Versandkäschten hänke vun Zone a Land of.

★ Liwwerzäit brauch 2-4 Deeg an de meeschte Länner op der ganzer Welt vum DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Gitt Iech gratis eis ze kontaktéieren wann Dir Froen zu der Sendung hutt. E-Mail eis [email protected]
FedexDHLUPSTNT

NACH VERKAUER GARANTIE

  1. All Produkt vun Ocean-Components.com gouf eng Garantiezäit vun 1 JOER kritt. Während dëser Period kéinte mir gratis technesch Instandhaltung ubidden wa keng Probleemer iwwer eis Produkter sinn.
  2. Wann Dir Qualitéitsprobleemer iwwer eis Produkter fanne nodeems Dir se kritt hutt, kënnt Dir se testen an eng onbedéngt Remboursement ufroen, wann et beweise kann.
  3. Wann d'Produkter defekt sinn oder se net funktionnéieren, kënnt Dir eis bannent 1 Joer zréckginn, all Transport- an Zollkäschte vun de Wueren gi vun eis gedroen.

Verbonnen Tags

Verbonnen Produkter

FTLX3871MCC52
FTLX3871MCC52
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 90 pcs
Download: FTLX3871MCC52.pdf
RFQ
FTLX3871MCC56
FTLX3871MCC56
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 92 pcs
Download: FTLX3871MCC56.pdf
RFQ
FTLX3871MCC50
FTLX3871MCC50
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 91 pcs
Download: FTLX3871MCC50.pdf
RFQ
FTLX3871MCC48
FTLX3871MCC48
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 105 pcs
Download: FTLX3871MCC48.pdf
RFQ
FTLX3871MCC46
FTLX3871MCC46
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 92 pcs
Download: FTLX3871MCC46.pdf
RFQ
FTLX3871MCC57
FTLX3871MCC57
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 103 pcs
Download: FTLX3871MCC57.pdf
RFQ
FTLX3871MCC45
FTLX3871MCC45
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 100 pcs
Download: FTLX3871MCC45.pdf
RFQ
FTLX3871MCC49
FTLX3871MCC49
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 106 pcs
Download: FTLX3871MCC49.pdf
RFQ
FTLX3871MCC54
FTLX3871MCC54
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 95 pcs
Download: FTLX3871MCC54.pdf
RFQ
FTLX3871MCC47
FTLX3871MCC47
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 104 pcs
Download: FTLX3871MCC47.pdf
RFQ
FTLX3871MCC55
FTLX3871MCC55
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 87 pcs
Download: FTLX3871MCC55.pdf
RFQ
FTLX3871MCC53
FTLX3871MCC53
Produzenteuren: Finisar Corporation
Beschreiwung: TXRX DWDM EML 80KM C-BAND SFP
Op Lager: 107 pcs
Download: FTLX3871MCC53.pdf
RFQ

Industrie News

Den Arduino ass muer um Covid-19 Konferenz
Et ass op fir "jiddereen deen de Moment Arduino kompatibel Geräter an engem Projet benotzt fir Vent...
De Raytheon gewënnt Space Force OCX Kontrakt fir de IBM Kit fir GPS III auszeschalten
Et wäert den IBM Computeren ersetzen deen de Moment benotzt gëtt fir d'GPS Konstellatioun mat Syst...
500W PSU fir Marine Lasten
Powered vun enger nominaler 24V verdeelt Versuergung (18 bis 36V Gamme) ENMA500D24 / 2 × 27-CC bitt...
Melexis lancéiert Hall-Effekt Sensor IC fir elektresch Kraaft-assistéiert Lenkung
Mat enger Operatiounstemperatur tëscht -40℃  an 160 ℃, d'Firma seet datt den Apparat eng héich ...
D'Nasa ausgezeechent kommerziellen Ladekontrakt fir de Mound Gateway op SpaceX
D'Konditioune vum Kontrakt vu Gateway Logistics Services erfuerderen SpaceX fir kritesch presséiert...
Covid-19 3d Printable Maske guttgeheescht - nëmme fir MJF Dréckeren, verfügbare Dateien
Designéiert op der Tschechescher Technescher Universitéit zu Prag, vun hirem Institut fir Informat...
Toshiba start zwee 80V N-Kanal Kraaft Mosfets
D'Apparater ginn gesot als passend fir Kraaft Uwendungen wou Operatioun mat nidderegem Verloscht wic...
Raspberry Pi-ugedriwwen Quad NAS mat Radxa SATA HAT
Dual / Quad SATA HAT Penta SATA HAT Den Dual / Quad SATA HAT ass fir Raspberry Pi 4 souwéi ROCK Pi ...
US Space Force traitéiert Mikroobjete mat Space Fence Radariwwerwaachung
De System wäert dee sensiblen Sichradar am USA Space Surveillance Network sinn a gëtt gesot datt e...