Wielt Äert Land oder Regioun.

Close
0 Item(s)

Fiber Optik Kits

Recommandéiert Hiersteller

Agastat Relays / TE Connectivity
- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), formell Tyco Electronics, ass e weltgréisste Technologiegeescht mat 12 Milliarden Dollar. Eis Konnektivitéit an Sensor Léisungen sinn essentiell an der haut ëmmer méi verbonne Welt. Mir kooperéieren mat Ingenieuren op transforméiert hir Konzepter an Créatiounen & ......Detailer
  • 1278861-4 1278861-4 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125
  • 1278861-2 1278861-2 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
  • 1278863-5 1278863-5 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:TEST KIT MTRJ SM JACK - ST SEC
  • 1985212-1 1985212-1 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:REPAIR KIT, TACTICAL FIELD SPLIC
Affinity Medical Technologies - a Molex company
- Als e führende globalen Zesummeliewen mat elektroneschen Mitexen ass de Molex op d'Entwerft an innovativ Léisungen konzentréiert, déi kritesch ass fir Produkter, déi praktesch all Walk vu Liewen berühren. Eisen Portefeuille gehéieren zu de gréissten vun de weltwäite Länner mat iwwer 100.000 Produk......Detailer
  • 1060002300 1060002300 Affinity Medical Technologies - a Molex company Beschreiwung:SC QTERM (3MM SM) 12 CONN
  • 1060004400 1060004400 Affinity Medical Technologies - a Molex company Beschreiwung:LC QTERM MM (3.0MM CLB) 12 CONN.
  • 1060004500 1060004500 Affinity Medical Technologies - a Molex company Beschreiwung:LC QTERM SM (3.0MM CLB) 12 CONN.
  • 1060004000 1060004000 Affinity Medical Technologies - a Molex company Beschreiwung:LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
3M
- 3M bitt innovativ Léisunge fir d'Elektronikindustrie an ass e führende Produktiounspresident vu Verbindungsléisungen fir Bord a Bord, Drahtbrett, Backplane- an Input / Output (I / O) Applikatiounen. Dëst beinhaltéiert 3M ™ Wiremount Isolatiounsaach Kontakt (IDC) Connectoren, Mini Delta Ribbon (MDR......Detailer
  • 2529-K 2529-K 3M Beschreiwung:KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
  • 8765-APC 8765-APC 3M Beschreiwung:CONNECTOR KIT SC/APC
  • VOL-0573 VOL-0573 3M Beschreiwung:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • VOL-0563 VOL-0563 3M Beschreiwung:VF-45 QUICK INSTALL KIT
36 related products
1
1278861-4
1278861-4
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT CBL MTRJ-SC SEC 50/125
Op Lager: 379 pcs
Download: 1278861-4.pdf
RFQ
1060002300
1060002300
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: SC QTERM (3MM SM) 12 CONN
Op Lager: 4322 pcs
Download: 1060002300.pdf
RFQ
1060004400
1060004400
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: LC QTERM MM (3.0MM CLB) 12 CONN.
Op Lager: 5881 pcs
Download:
RFQ
1060004500
1060004500
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: LC QTERM SM (3.0MM CLB) 12 CONN.
Op Lager: 4872 pcs
Download:
RFQ
1278861-2
1278861-2
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
Op Lager: 344 pcs
Download: 1278861-2.pdf
RFQ
1278863-5
1278863-5
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT MTRJ SM JACK - ST SEC
Op Lager: 246 pcs
Download: 1278863-5.pdf
RFQ
1060004000
1060004000
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
Op Lager: 5090 pcs
Download: 1060004000.pdf
RFQ
1985212-1
1985212-1
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: REPAIR KIT, TACTICAL FIELD SPLIC
Op Lager: 9 pcs
Download: 1985212-1.pdf
RFQ
1278862-5
1278862-5
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT MTRJ TO ST SEC 62.5/125
Op Lager: 360 pcs
Download: 1278862-5.pdf
RFQ
1060002100
1060002100
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: SC QTERM (3MM PC+) 12 CONN
Op Lager: 5528 pcs
Download: 1060002100.pdf
RFQ
2529-K
2529-K
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
Op Lager: 145 pcs
Download: 2529-K.pdf
RFQ
45658
45658
Produzenteuren: Greenlee Communications
Beschreiwung: FIBER OPTIC CUTTER/STRIPPER KIT
Op Lager: 60 pcs
Download: 45658.pdf
RFQ
8765-APC
8765-APC
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: CONNECTOR KIT SC/APC
Op Lager: 52 pcs
Download: 8765-APC.pdf
RFQ
1278861-3
1278861-3
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT CBL MTRJ TO MTRJ 50/125
Op Lager: 717 pcs
Download: 1278861-3.pdf
RFQ
VOL-0573
VOL-0573
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
Op Lager: 414 pcs
Download:
RFQ
VOL-0563
VOL-0563
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: VF-45 QUICK INSTALL KIT
Op Lager: 50 pcs
Download: VOL-0563.pdf
RFQ
IF-FGB
IF-FGB
Produzenteuren: Industrial Fiber Optics, Inc.
Beschreiwung: KIT FIBER OPTIC 6 ASST FIBERS
Op Lager: 16374 pcs
Download:
RFQ
8700-PS/UPC
8700-PS/UPC
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
Op Lager: 6281 pcs
Download: 8700-PS/UPC.pdf
RFQ
8765-UPC
8765-UPC
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: CONNECTOR KIT SC/UPC
Op Lager: 42 pcs
Download: 8765-UPC.pdf
RFQ
1278863-4
1278863-4
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT MTRJ SM JACK - SC SEC
Op Lager: 279 pcs
Download: 1278863-4.pdf
RFQ
IF-FGB2
IF-FGB2
Produzenteuren: Industrial Fiber Optics, Inc.
Beschreiwung: KIT FIBER OPTIC 12 ASST FIBERS
Op Lager: 9060 pcs
Download:
RFQ
1278863-3
1278863-3
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT MTRJ SM JACK - MTRJ
Op Lager: 508 pcs
Download: 1278863-3.pdf
RFQ
1278861-6
1278861-6
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT MTRJ SEC-MTRJ 50/125
Op Lager: 633 pcs
Download: 1278861-6.pdf
RFQ
1278863-6
1278863-6
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT MTRJ - MTRJ 50/125
Op Lager: 481 pcs
Download: 1278863-6.pdf
RFQ
1060004200
1060004200
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: LC QTERM SM BARE FIBER 12 CONN
Op Lager: 4235 pcs
Download: 1060004200.pdf
RFQ
1060002200
1060002200
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: ST QTERM 3MM SM12 WADH+ACC
Op Lager: 4460 pcs
Download: 1060002200.pdf
RFQ
1060004300
1060004300
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
Op Lager: 969 pcs
Download: 1060004300.pdf
RFQ
1278863-2
1278863-2
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT MTRJ SM JACK - ST
Op Lager: 336 pcs
Download: 1278863-2.pdf
RFQ
1060003000
1060003000
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: LC QTERM MM 1.6&2.0MM CLB 12CONN
Op Lager: 4087 pcs
Download: 1060003000.pdf
RFQ
1278861-5
1278861-5
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT CBL MTRJ-ST SEC 50/125
Op Lager: 317 pcs
Download: 1278861-5.pdf
RFQ
1278862-2
1278862-2
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT CABLE MTRJ-ST 62.5/125
Op Lager: 374 pcs
Download: 1278862-2.pdf
RFQ
8700-PS/APC
8700-PS/APC
Produzenteuren: 3M
Beschreiwung: CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
Op Lager: 5992 pcs
Download: 8700-PS/APC.pdf
RFQ
1060002000
1060002000
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: ST QTERM (3MM PC+)12 W/ADH+ACC
Op Lager: 4099 pcs
Download: 1060002000.pdf
RFQ
1060004100
1060004100
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: LC QTERM SM 1.6&2.0MM CLB 6 CONN
Op Lager: 902 pcs
Download: 1060004100.pdf
RFQ
1278862-6
1278862-6
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: TEST KIT MTRJ TO MT/RJ 62.5/125
Op Lager: 547 pcs
Download: 1278862-6.pdf
RFQ
1060003100
1060003100
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: LC QTERM MM BARE FIBER 12 CONN
Op Lager: 5361 pcs
Download: 1060003100.pdf
RFQ
36 related products
1