Wielt Äert Land oder Regioun.

Close
0 Item(s)

Fiber Optikkabel

Recommandéiert Hiersteller

Belden
- Fir méi wéi 100 Joer, hunn d'Clienten, déi untrëtt hir Leeschtung an d'Haltbarkeet fir Signaltransfer erfuerderlech sinn op der Belden Mark gezielt. Am 20. Joerhonnert gouf dee Vertrauens op héichdirekter Draht- an Kabelprodukter gebaut. D'Belden entwéckelt, fabrizéiert a verdeelt e komplett ausge......Detailer
  • FPSLILI03M4 FPSLILI03M4 Belden Beschreiwung:FXPC OS2 LC_UHD LC_UHD 3.4M
  • FP3LDMM002M FP3LDMM002M Belden Beschreiwung:FXPC OM3 6_LC_DX MPO12_M 2M
  • FP4LHLH01M5 FP4LHLH01M5 Belden Beschreiwung:FXPC OM4 LD_UHD LD_UHD 1.5M
  • FPSLDLD020MP2SY FPSLDLD020MP2SY Belden Beschreiwung:FXPC OS2 LC_DX LC_DX 20M
Angstrohm / Vishay
- Vishay's Portfolio ass eng onmatch Sammlung diskrete Halbleiteren (Dioden, MOSFET, Optoelektronik) a passiv Komponenten (Widerstände, Induktiv a Kondensater). Dës Komponenten gi praktesch all Typ vun elektroneschen Apparaten an Ausrüstung an der Industrie, Computing, Automobil, Konsum, Telekommuni......Detailer
  • 1-1985341-3 1-1985341-3 TE Connectivity AMP Connectors Beschreiwung:CA 62.5 OFNP MPO-MTRJ SEC
  • 1-1906009-6 1-1906009-6 TE Connectivity AMP Connectors Beschreiwung:FO C/A LC BRN ST 50/125 ORN
  • 7-1906991-6 7-1906991-6 TE Connectivity AMP Connectors Beschreiwung:FO C/A LC YEL MTRJ XG YEL
  • 7-1906076-0 7-1906076-0 TE Connectivity AMP Connectors Beschreiwung:FO C/A LC VIO SC XG AQU
Agastat Relays / TE Connectivity
- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), formell Tyco Electronics, ass e weltgréisste Technologiegeescht mat 12 Milliarden Dollar. Eis Konnektivitéit an Sensor Léisungen sinn essentiell an der haut ëmmer méi verbonne Welt. Mir kooperéieren mat Ingenieuren op transforméiert hir Konzepter an Créatiounen & ......Detailer
  • 3-1906053-5 3-1906053-5 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL
  • 2-6278884-0 2-6278884-0 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:CA,50,MTRJ-ST
  • 1435790-4 1435790-4 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:C/A DUP LC XG50 AMPTRACS 4M
  • 6278033-3 6278033-3 Agastat Relays / TE Connectivity Beschreiwung:C/A MT-RJ/MT-RJ SM
Panduit
- Virdeelend Léisunge fir iwwer 55 Joer.
Panduit war vun Innovatioun gebuer. 1955 hu mir eisen éischte Produkt, Panduct Wiring Duct, eng nei Erfindung, déi e ganz organiséiert Kontrollkassettverkabelung an erliewt nei Weeër fir séier a proppert z'erreechen. Zënter dës Kéier huet Panduit Tausend......Detailer
16,993 related products
FPSLILI03M4
FPSLILI03M4
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OS2 LC_UHD LC_UHD 3.4M
Op Lager: 3093 pcs
Download:
RFQ
FP3LDMM002M
FP3LDMM002M
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OM3 6_LC_DX MPO12_M 2M
Op Lager: 297 pcs
Download:
RFQ
0862558258
0862558258
Produzenteuren: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beschreiwung: LCDDPX JPRMM 62.5/125 2MM RSR 5M
Op Lager: 5976 pcs
Download:
RFQ
NKFPX23L22SM003
NKFPX23L22SM003
Produzenteuren: Panduit
Beschreiwung: PATCH CORD LSZH
Op Lager: 2756 pcs
Download: NKFPX23L22SM003.pdf
RFQ
FP4LHLH01M5
FP4LHLH01M5
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OM4 LD_UHD LD_UHD 1.5M
Op Lager: 2291 pcs
Download:
RFQ
1-1985341-3
1-1985341-3
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: CA 62.5 OFNP MPO-MTRJ SEC
Op Lager: 102 pcs
Download:
RFQ
1-1906009-6
1-1906009-6
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: FO C/A LC BRN ST 50/125 ORN
Op Lager: 1380 pcs
Download: 1-1906009-6.pdf
RFQ
7-1906991-6
7-1906991-6
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: FO C/A LC YEL MTRJ XG YEL
Op Lager: 402 pcs
Download:
RFQ
7-1906076-0
7-1906076-0
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: FO C/A LC VIO SC XG AQU
Op Lager: 571 pcs
Download: 7-1906076-0.pdf
RFQ
FPSLDLD020MP2SY
FPSLDLD020MP2SY
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OS2 LC_DX LC_DX 20M
Op Lager: 1227 pcs
Download:
RFQ
7-1907120-0
7-1907120-0
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: FO C/A LC VIO MTRJ 50/125 ORN
Op Lager: 689 pcs
Download: 7-1907120-0.pdf
RFQ
FPSLBLC018MR4SY
FPSLBLC018MR4SY
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OS2 LC_SX/A LC_SX 18M
Op Lager: 2353 pcs
Download:
RFQ
FP4LDLD00M7
FP4LDLD00M7
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OM4 LC_DX LC_DX 0.7M
Op Lager: 2948 pcs
Download:
RFQ
FPSSASA02M4
FPSSASA02M4
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OS2 SC_DX/A SC_DX/A 2.4M
Op Lager: 2228 pcs
Download:
RFQ
1938958-2
1938958-2
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: PT,XG,12F,MPO SECURE, 3M
Op Lager: 631 pcs
Download:
RFQ
FM4MMB2044M
FM4MMB2044M
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 44M
Op Lager: 77 pcs
Download:
RFQ
NKFP92ERLLSM010
NKFP92ERLLSM010
Produzenteuren: Panduit
Beschreiwung: PATCH CORD 2 FIBER
Op Lager: 2088 pcs
Download: NKFP92ERLLSM010.pdf
RFQ
1657119
1657119
Produzenteuren: Phoenix Contact
Beschreiwung: CABLE ASSY FIBER OPTIC
Op Lager: 393 pcs
Download: 1657119.pdf
RFQ
FP4K1LD005MR2XE
FP4K1LD005MR2XE
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OM4 LCK1_DX LC_DX 5M
Op Lager: 2561 pcs
Download:
RFQ
1-1920443-0
1-1920443-0
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: FOMM50 LEAD OM3 2.5TZ LC-SC DPX
Op Lager: 1417 pcs
Download:
RFQ
3-1906053-5
3-1906053-5
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL
Op Lager: 900 pcs
Download: 3-1906053-5.pdf
RFQ
FMSMFA1031M
FMSMFA1031M
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FMT OS2 MPO12(F-F) A 12F 31M
Op Lager: 235 pcs
Download:
RFQ
4-2064389-8
4-2064389-8
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: PT 48F I/O OFNP 62.5 EBW MPO
Op Lager: 12 pcs
Download:
RFQ
FP4LDMF007M
FP4LDMF007M
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OM4 6_LC_DX MPO12_F 7M
Op Lager: 239 pcs
Download:
RFQ
DK-2532-07/3
DK-2532-07/3
Produzenteuren: ASSMANN WSW Components
Beschreiwung: CABLE FIBER OPTIC 7M
Op Lager: 3951 pcs
Download: DK-2532-07/3.pdf
RFQ
2-6278884-0
2-6278884-0
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: CA,50,MTRJ-ST
Op Lager: 1059 pcs
Download: 2-6278884-0.pdf
RFQ
FM4MFC2005MPUEA
FM4MFC2005MPUEA
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FMT OM4 MPO12(F-F) C 24F 5M
Op Lager: 143 pcs
Download:
RFQ
1907127-4
1907127-4
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: FO C/A MTRJ LC GRN 62.5 ORN
Op Lager: 2108 pcs
Download: 1907127-4.pdf
RFQ
FP3SCSC060MP5SA
FP3SCSC060MP5SA
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OM3 SC_SX SC_SX 60M
Op Lager: 902 pcs
Download:
RFQ
FM3MMB120M5
FM3MMB120M5
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FMT OM3 MPO12(M-M) B 12F 20.5M
Op Lager: 302 pcs
Download:
RFQ
FM4MMB2060MPUDA
FM4MMB2060MPUDA
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 60M
Op Lager: 68 pcs
Download:
RFQ
913S-2-5-01000
913S-2-5-01000
Produzenteuren: CNC Tech
Beschreiwung: FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 10M
Op Lager: 6598 pcs
Download: 913S-2-5-01000.pdf
RFQ
NKFP52ELLLSM020
NKFP52ELLLSM020
Produzenteuren: Panduit
Beschreiwung: PATCH CORD 2 FIBER LSZH
Op Lager: 1472 pcs
Download: NKFP52ELLLSM020.pdf
RFQ
FM3MFA2034MIMDA
FM3MFA2034MIMDA
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FMT OM3 MPO12(F-F) A 24F 34M
Op Lager: 110 pcs
Download:
RFQ
1-1985532-4
1-1985532-4
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: CA 62.5 MTRJ PL-MTRJ JA RE SEC
Op Lager: 1173 pcs
Download:
RFQ
FM4MMA1120M
FM4MMA1120M
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FMT OM4 MPO12(M-M) A 12F 120M
Op Lager: 97 pcs
Download:
RFQ
FP4LULU10M5R6XA
FP4LULU10M5R6XA
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OM4 LD_UNI LD_UNI 10.5M
Op Lager: 1855 pcs
Download:
RFQ
N838-03M
N838-03M
Produzenteuren: Tripp Lite
Beschreiwung: FIBER CABLE MINI-LC MINI-LC 10'
Op Lager: 3677 pcs
Download: N838-03M.pdf
RFQ
1435790-4
1435790-4
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: C/A DUP LC XG50 AMPTRACS 4M
Op Lager: 1336 pcs
Download: 1435790-4.pdf
RFQ
FMSMMB234M5
FMSMMB234M5
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FMT OS2 MPO12(M-M) B 24F 34.5M
Op Lager: 125 pcs
Download:
RFQ
6278033-3
6278033-3
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: C/A MT-RJ/MT-RJ SM
Op Lager: 2442 pcs
Download: 6278033-3.pdf
RFQ
2-1907808-1
2-1907808-1
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: FO C/A MTRJ BLU SC 50/125 BLU
Op Lager: 857 pcs
Download:
RFQ
1-6278875-5
1-6278875-5
Produzenteuren: Agastat Relays / TE Connectivity
Beschreiwung: C/A 50.125UM RIS MTRJ 15M1
Op Lager: 1441 pcs
Download: 1-6278875-5.pdf
RFQ
2-1907396-1
2-1907396-1
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: CA,50,MTRJ RED SEC-LC STD
Op Lager: 1294 pcs
Download:
RFQ
4-1905118-3
4-1905118-3
Produzenteuren: TE Connectivity AMP Connectors
Beschreiwung: FO C/A LC GRY LC SM YEL
Op Lager: 832 pcs
Download: 4-1905118-3.pdf
RFQ
FP3MFMF05M5
FP3MFMF05M5
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OM3 MPO12_F MPO12_F 5.5M
Op Lager: 653 pcs
Download:
RFQ
FP3LULU004M
FP3LULU004M
Produzenteuren: Belden
Beschreiwung: FXPC OM3 LD_UNI LD_UNI 4M
Op Lager: 2288 pcs
Download:
RFQ
N356-03M
N356-03M
Produzenteuren: Tripp Lite
Beschreiwung: CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10'
Op Lager: 6780 pcs
Download: N356-03M.pdf
RFQ
16,993 related products